Історію компанії Guangdong Level Intelligent Lock Industrial Co., Ltd. можна обчислювати з 1989 року, тоді була заснована компанія з ім’ям «Langtian Hardware Products Factory» – професійний виробник технічних засобів. Нова назва Guangdong Level Intelligent Lock Industrial Co., Ltd. було зареєстровано в 2003 році, на той час компанія перетворилася в високотехнологічне підприємство, що займається розробкою і застосуванням технологій мікроелектроніки. Як один з лідируючих виробників інтелектуальних замків в Китаї, LEVEL володіє виробничими лініями повного циклу, які управляються командою висококваліфікованих R&D інженерів і менеджерів. Підприємство сертифіковане за стандартом ISO9001:2000 у своїй галузі, також – має сертифікати за стандартами CE, RoHS, EN та інші. Хороший менеджмент і система професійного післяпродажного обслуговування, гарантує високу якість продукції та задоволення вимог клієнтів.

Група компаній Level складається з шести філій:

  • Level Int’l (Asia) group
  • Guangdong Level Intelligent Lock Industrial Co., Ltd,
  • Foshan Level Intelligent System Co., Ltd.,
  • Level Electronic Development Center,
  • Level Mechanical Development Center, и
  • Level Software Development Center.

Займаючись розробкою, виробництвом і продажем інтелектуальних замків та інтелектуальних СКУД, LEVEL постійно підтримує зв’язок, співпрацює і обмінюється технологіями з компаніями по всьому світу, які так само спеціалізуються на системах доступу і електронних замках. Ми співпрацюємо з передовими підприємствами Німеччини, Італії, Австралії, США, Туреччини та Кореї, завдяки чому, здатні підтримувати лідируючі позиції в своїй галузі, серед компаній Китаю.

Таким чином ми сформували індустріальний патерн: У виробництві – диверсифікація, в проектуванні – масштабування, в операціях – спеціалізація, в бізнесі – регіоналізація, в управлінні – диференціація.

Дивлячись в майбутнє, Level Lock дотримується у своїй стратегії розвитку, цілей: топової якості, надзвичайного обслуговування і видатного бренду.

З метою максимізації вартості підприємства і розгортання ресурсів глобалізації, LEVEL продовжить вдосконалення структури організації та управління, щоб робити LEVEL кращим китайським брендом в індустрії замків.

ТОВ Прем`єр – офіційний представник компанії виробника Levellock в Україні.

Ми забезпечуємо легальні поставки товару безпосередньо з заводу, що позбавляє клієнтів від головного болю з транспортуванням та митним оформленням.

І головне – в штаті компанії є висококваліфікований персонал, який правильно, швидко і якісно встановить замки на об’єктах клієнта.

Ми знаємо ЯК, знаємо ЧОМУ, вміємо інсталювати замки в будь-які двері, а в результаті забезпечимо сервісну підтримку. При цьому ми поруч а не за три-дев’ять земель.

Навчимо Ваш персонал всім премудростям роботи з замками, щоб майно власника й майно гостей було завжди в безпеці.