[vntd_fullscreen_slider style=”style1″ posts_nr=”6″ button1_label=”Get Started” bg_overlay=”none” animated=”no” images=”553,562″ button1_url=”#blog” text_dynamic=”Welcome to our Blog” buttons_color=”light”]
4 поради щодо заміни дверних замків в готелі

(Русский) Внедрение нового решения по управлению доступом в помещения – это долгосрочная инвестиция для любого отеля.
О каких важнейших аспектах должны задуматься отельеры при замене или модернизации систем контроля и управления доступом (замков от дверей номеров и других помещений)? Компании производители электронных замков предлагают свои основные рекомендации.

Читати далі
Що слід враховувати при оновленні ваших замків для готелю

Оскільки багато незалежних готель’єрів хочуть оновити свою технологію системи контролю та управління доступом (СКУД), існує безліч нюансів, які необхідно враховувати перш, ніж приступити до виконання цього завдання. Готелі повинні розглядати модернізовані системи контролю та управління доступом, як частину ширшої мобільної стратегії, припустив Тодд Персон ї, генеральний директор OpenKey . “Мета повинна полягати в тому, щоб […]

Читати далі
Використання телефону в якості ключа від готельного номера створює деякі можливості – і головоломки

Маленькі пластикові ключі не зникнуть найближчим часом (можливо, вони й – не повинні), але у цифрових ключів безумовно є майбутнє для готелів.

Читати далі
Чому мобільні ключи проникають у готельні номери?

Сьогодні все більше і більше управляючих переводять свої об’єкти нерухомості на використання замків з технологією мобільних ключів, це пов’язано з тим, що основні бренди виробників замків беруть на озброєння мобільні технології.

Читати далі
Аналіз ринку “Smart Locks”, основні тенденції, можливості і прогноз до 2026 року

Останній дослідний звіт ТОВ «Smart Locks Market», містить всебічне дослідження поточних тенденцій ринку. Результати також включають прогнози доходів, статистику та ринкові оцінки, які ілюструють тенденції його зростання і конкурентне середовище, а також ключових гравців в бізнесі.

Читати далі