Аналіз ринку “Smart Locks”, основні тенденції, можливості і прогноз до 2026 року

Останній дослідний звіт ТОВ «Smart Locks Market», містить всебічне дослідження поточних тенденцій ринку. Результати також включають прогнози доходів, статистику та ринкові оцінки, які ілюструють тенденції його зростання і конкурентне середовище, а також ключових гравців в бізнесі.

Відповідно до нового звіту, очікується, що світовий ринок інтелектуальних замків до 2026 року досягне 6,1 мільярда доларів США. Зростаюче поширення розумних будинків як в розвинених, так і в країнах, що розвиваються і зростаюча потреба в більш надійному механізмі блокування підштовхнули ринок інтелектуальних замків. Значно зросло використання смартфонів і інших портативних пристроїв, які служать інтерфейсом для управління цими замками. Розумні замки дозволяють користувачам підключатися через смартфони за допомогою передових технологій зв’язку, таких як Near Field Communication (NFC), Bluetooth, ZigBee / Z-Wave. Також значно розширилося використання компактних IoT-пристроїв або підключених гаджетів. Передбачається, що всі ці фактори будуть стимулювати ринок протягом прогнозованого періоду.

Впровадження інтелектуальних замків в значній мірі спостерігається в сегменті резиденцій та житлових будинків, завдяки зростаючій кількості розумних будинків по всьому світу. Підвищення обізнаності про технології та збільшення купівельної спроможності людей є ще одним фактором, який стимулює зростання ринку в цьому сегменті. Зростання попиту також в значній мірі помічений в сфері гостинності. Готелі та курорти мають велику кількість номерів, що вимагає обмеженого і достатнього доступу для уповноважених осіб і гостей. Розумні замки можуть бути налаштовані відповідно до цих вимог, що дозволяє забезпечити безпечне перебування для клієнтів готелю. Доступ в готель може контролюватися віддалено персоналом готелю, і кожен раз для нового гостя можна перенастроювати замки відповідно до необхідних вимог, що підвищує безпеку.

Врізні електронні замки займають більшу частину ринку, за якою слідують накладні замки і ручки з замками. Очікується, що зростання споживання цього виду продукції буде тривати завдяки передовим функціям, таким як сенсорні екрани, використання біометричних даних і віддалений доступ до цих замках за допомогою смартфонів. Великі компанії постійно вкладають кошти в дослідження і розробки для інтелектуальних замків, що дозволяє їм інтегрувати нові функції і технологічні досягнення. Це допомагає їм збільшити впровадження інтелектуальних замків на ринку.

Основні результати дослідження показують, що продукти, доступні на ринку (такі, як продукція компанії Levelock, представлена ​​на даному сайті) дуже конкурентноздатні, і виробники поступово концентруються на просуванні нових якостей, щоб отримати агресивне перевагу. Компанії знаходяться в стадії розробки новинок, щоб гарантувати просту реалізацію та сумісність з існуючими механічними дверними замками.

Сегмент готельного бізнесу, як очікується, буде рости високими темпами протягом прогнозованого періоду завдяки розширенню використання інтелектуальних замків, в зв’язку з побоюваннями, пов’язаними з безпекою клієнтів під час їх перебування в готелях. Передбачається, що Північна Америка буде домінувати на світовому ринку інтелектуальних замків в прогнозовані роки, а в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні спостерігаються високі темпи зростання завдяки швидко розвивається економіці Індії та Китаю.

Докладні відомості, і числові дані дослідження, можна замовити на сайті компанії «Smart Locks Market».

Можливо Вам також сподобається

Немає коментарів

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Будь ласка, введіть ваше ім'я. Будь ласка, введіть правильну адресу електронної пошти. Будь ласка, введіть повідомлення.